• MSO Max Speed Off - Bosch

úprava limitu rýchlosti pre elektrobicykle so systémom Bosch Active Line, Bosch Performance Line a aj Performance Line CX

Po úprave elektrobicykel bude asistovať až do rýchlosti 50km/h a tachometer ukazovať správnu-skutočnú rýchlosť. Po každom zapnutí pohonu je limit obmedzený na 25km/h, aktivuje sa krátkym stlačením tlačítka na ovládači. T.j. elektrobickykel máte jedným kliknutím bez jeho rozoberania opäť v legálnom prevedení s plne funkčným obmedzením. Nie je potrebné mať aktivovanú funkciu svetla, napájanie na tejto verzii chipu je už priamo v konektoroch!

Inštaluje sa pomerne jednoducho - je potrebná demontáž ľavej kľuky a krytu motora. Napojí sa na pôvodné konektory rýchlostné snímača a displaya - nie je potrebné nič upravovať, pájkovať, cvakať atď. 


Vyrobené v Českej Republike.


- inštalácia na Váš elektrobicykel je u nás v cene 30€


Inštalácia chipu a úprava rýchlostí je ľahko demontovateľná a doteraz nebolo zistené, či má vplyv na platnosť záruky na motor! Inštalácia je ale na vlastné nebezpečie s rizikom neuznania prípadnej výrobnej závady výrobcom bicykla alebo motora, z dôvodu zásahu do limitu.

Taktiež táto úprava spôsobí, že bicykel už nebude spĺňať všetky zákonné náležitosti pre premávku po verejných komunikáciách - zjednodušene, s takto upraveným elektrobicyklom nesmiete jazdiť po cestách, chodníkoch alebo cyklo chodníkoch, použitie je na vlastné nebezpečie a len ako "off road", t.j. mimo týchto ciest.

Bicykel už nebude spĺňať normu STN EN 15194, nakoľko jeho maximálna asistovaná rýchlosť bude väčšia ako 25km/h!!!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML is not translated!
    Zlý           Dobrý

MSO Max Speed Off - Bosch

  •  Skladom na predajni  Zdarma

  • 149.00€
  • bez DPH: 124.17€
  •  
  • Kód: MSO-Bosch

Tagy: MSO Max Speed Off - Bosch, Bosch Active Line, Bosch Performance Line, elektrický bicykel, ebike, ebajk, elektrobicykel