• MSO Max Speed Off - Shimano STEPS E 8000

úprava limitu rýchlosti pre ebike napr. Bulls, Kawasaki, Stevens, CTM a iné s Shimano STEPS E8000 stredovým motorom

Po úprave elektrobicykel bude asistovať až do rýchlosti 50km/h, ale tachometer NEBUDE nad 25km/h ukazovať správnu-skutočnú rýchlosť, len polovičnú.

Na požiadanie je možné dodať verziu, ktorá  funguje tak, že po každom zapnutí pohonu je limit obmedzený na 25km/h, aktivuje sa zapnutím svetiel (musí byť ale aktivovaná funkcia osvetlenia, aby sa chip dal zapnúť). T.j. elektrobickykel máte jedným kliknutím bez jeho rozoberania opäť v legálnom prevedení s plne funkčným obmedzením. 

Inštaluje sa pomerne jednoducho - je potrebná demontáž ľavej kľuky a krytu motora. Napojí sa na pôvodné konektory rýchlostné snímača a displaya - nie je potrebné nič upravovať, pájkovať, cvakať atď. 


Vyrobené v Českej Republike.


- inštalácia na Váš elektrobicykel je u nás v cene 30€


Inštalácia chipu a úprava rýchlostí je ľahko demontovateľná a doteraz nebolo zistené, či má vplyv na platnosť záruky na motor! Inštalácia je ale na vlastné nebezpečie s rizikom neuznania prípadnej výrobnej závady výrobcom bicykla alebo motora, z dôvodu zásahu do limitu.

Taktiež táto úprava spôsobí, že bicykel už nebude spĺňať všetky zákonné náležitosti pre premávku po verejných komunikáciách - zjednodušene, s takto upraveným elektrobicyklom nesmiete jazdiť po cestách, chodníkoch alebo cyklo chodníkoch, použitie je na vlastné nebezpečie a len ako "off road", t.j. mimo týchto ciest.

Bicykel už nebude spĺňať normu STN EN 15194, nakoľko jeho maximálna asistovaná rýchlosť bude väčšia ako 25km/h!!!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML is not translated!
    Zlý           Dobrý

MSO Max Speed Off - Shimano STEPS E 8000

  •  Dostupnosť: bežne do 5 dní  Zdarma

  • 149.00€
  • bez DPH: 124.17€
  •  
  • Kód: MSO-E8000

Tagy: MSO Max Speed Off - Shimano STEPS E 8000, Shimano STEPS E8000, elektrický bicykel, ebike, ebajk, elektrobicykel