Opatrenie pre COVID-19

Vážení zákazníci,

veríme, že cyklistika, či už tradičná alebo s elektromotorom, zlepší Vaše zdravie, posilní imunitu a hlavne momentálne ako individuálna preprava, Vám pomôže vyhýbať sa veľkým skupinám ľudí v MHD a tým minimalizovať sa nakazeniu seba a ostaných. Sme ale nútení kvôli vzniknutej situácii ohľadom pandémie COVID-19 pristúpiť aj my k väčšej ochrane Vás - našich zákazníkov, ako aj nás v teame eCyklo.sk. Preto chceme, aby na predajni mohol byť len jeden zákazník, bez detí, ak máte aj s nasadeným rúškom. Preto sme pristúpili k možnosti rezervovať si návštevu nášho showroomu, môžete tak urobiť buď telefonicky na 0944 087 827 alebo priamo online tu: 

1. aby sme sa vedeli venovať priamo len Vám vo vyhradený čas a nemuseli Ste čakať, rezervujte si "konkrétny čas" na predajni

2. vstupujte po jednom, príp. vo dvojici, bez detí

3. nasaďte si rúško, ak máte rukavice, prosíme aj tie, prípadne Vám jednorázové poskytneme

4. až do odvolania nerobíme bežný servis, vybavujeme len reklamácie


Ako eshop fungujeme bez zmien a radi Vám aj osobne našou dodávkou privezieme až k Vaším dverám objednaný elektrobicykel pripravený na jazdu! To čo máme skladom vieme expedovať ihneď, pri dodávkach priamo od výrobcov, Vás ale prosíme o trošku trpezlivosti.